KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14114362
nr 1411 4362
Viktor Leskin
(1914-1996), Estland
Oljemålning, Vinterlandskap. Signerad, 1976. Olja på duk, 38x54, yttermått inklusive ram: : 41x57 cm
Viktor Leskin, målare född 1914, död 1996.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 19:16:27
1.000 kr
2.400 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
3.000 kr
3.200 kr